SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

517 322 198    shop@safebabysag.pl

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jaki rozmiar śliniaka najlepszy dla mojego dziecka?

0
Jaki rozmiar śliniaka najlepszy dla mojego dziecka?

Producent Safe Baby SAG posiada w ofercie śliniaki różnych rozmiarów i kształtów. Ogromną zaletą naszych produktów jest ich uniwersalizm i możliwość dopasowania do każdego dziecka. Śliniaki Safe Baby SAG dopasowują się do rosnącego dziecka. Dzieje się tak dzięki wiązaniu oraz doskonale przemyślanym kształtom i rozmiarom.

Chcąc zaspokoić Wasze indywidualne potrzeby i preferencje wprowadziliśmy do naszej oferty śliniaki z dodatkowymi zaletami.

Z doświadczenia wiemy, że dzieciaczki różnią się sposobem jedzenia, "rozrzutnością" posiłku, preferencjami co do jego wielkości. Kiedy wybieracie pierwszy śliniak naszej produkcji możecie mieć dylemat , który jest tym idealnym. Pomożemy w podjęciu decyzji!!

  • Śliniak Ergo oraz Double

Modele i rozmiary śliniaków są bardzo zbliżone. Są wiązane, wodoodporne, mają ergonomiczny kształt (zbliżony do elipsy - szeroki w ramionach, aby je  zabezpieczać przed zabrudzeniem w czasie ruchu główką, zwężony na wysokości zgięcia rączek, aby nie odchylać śliniaka i nie zmieniać jego położenia, szerszy w miejscu kieszeni, aby jak najwięcej wyłapać). Różnią się głębokością i sztywnością kieszeni. W obu wariantach kieszeń ma unikalny sposób wszywania - tak aby się odchylała i skutecznie wyłapywała spadające resztki. W modelu Ergo jest głęboka i wykonana z pojedynczej warstwy tkaniny. Double ma płytszą kieszeń wykonaną z podwójnej warstwy tkaniny, co dodaje jej sztywności.Co ta różnica oznacz dla Twojego dziecka?

Model Ergo polecamy dla dzieci „gubiących” duże ilości posiłku, gdzie kieszeń musi pomieścić większą ilość posiłku.

Model Double doskonale sprawdzi się u dzieci, które w czasie posiłku są bardzo ruchliwe. Jest też fają propozycją dla maluchów, które lubią wyjadać "utracony" posiłek z kieszeni ;)Jak dopasować rozmiar śliniaka do wieku i rozmiaru dziecka?

Każdy z rozmiarów dopasujesz do dziecka w wieku 6mc jak i 4lata. Jeśli szukasz śliniaka na dłużej spokojnie możesz dla 6mc dziecka wybrać śliniak XL. Będzie on początkowo większy, zasłoni calutki tułów, a dół śliniaka z kieszenią zasłonią uda. Nasze śliniaki są lekkie i miękkie dzięki czemu nawet duży rozmiar nie będzie ciążył i przeszkadzał w czasie posiłku czy zabawie.

Tworząc rozmiary naszych śliniaków braliśmy pod uwagę średni wzrost dzieci w określonym przedziale wiekowym. Dzięki temu możecie w naszej ofercie znaleźć również śliniaki dopasowane do aktualnego etapu pociechy..

rozmiar S (24x20 cm*) - stworzony z myślą o najmłodszych, dla malutkich odkrywców smaków, którzy korzystają jeszcze z luksusu karmienia przez bliskich – sugerowany wiek 4mc+

rozmiar M (31x24 cm*) - powstał z myślą o starszych dzieciach, które jedzą już samodzielnie, śliniak zakrywa ramiona i tułów, u młodszych dzieci może zakrywać częściowo uda– sugerowany wiek 6mc+

rozmiar L (35X29(24 dół)*) - rozmiar dopasowany do starszych użytkowników, jest dłuższy i skutecznie zakrywa wyższe dzieci – sugerowany wiek 12mc+

rozmiar XL (35x29 cm*) - długość śliniaka jest taka sama, jak w rozmiarze L różnią się szerokością dołu. Ten model został stworzony z myślą o większych dzieciach oraz tych które potrzebują aby je dokładnie zakryć w czasie posiłku – sugerowany wiek 18mc+

Śliniak w rozmiarze XL doskonale sprawdza się u seniorów i osób z niepełnosprawnościami, zwłaszcza tych leżących. Zwiększając wcięcie na szyję możemy dopasować śliniak do potrzeb młodzieży i osób dorosłych.

* wymiary śliniaka mierzone w najdłuższym i najszerszym miejscu tkaniny (wiązania nie są liczone)

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl