SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

517 322 198    shop@safebabysag.pl

Gra planszowa "POZNAJMY SIĘ" - do pobrania FREE

0
Gra planszowa "POZNAJMY SIĘ" - do pobrania FREE

Gra dla całej rodziny, z niewielką pomocą doskonale radzą sobie nawet dzieci w wieku 3lat. Jest to propozycja, która połączy wszystkich domowników, bez względu na wiek czy płeć. Pomoże zintegrować rodzeństwo, a rodzicom skłonić skryte pociechy do otworzenia się. Gra POZNAJMY SIĘ, prócz oczywistych zalet gier planszowych , ułatwia nawiązywanie rozmów międzypokoleniowych, uczy analizy swoich potrzeb i marzeń, oswaja z mówieniem o swoich pragnieniach.

Pęd codziennego życia, wszechobecna elektronika oddala ludzi od siebie. Dzieci i młodzież miewają problem z odnalezieniem się w realnym świecie. Często rodzice zauważają, że dzieje się "coś nie tak", gdy porozumienie z nimi jest już bardzo trudne.

Widząc tendencje dzisiejszego świata marka SafeBabySAG  na podstawie wytycznych psychologów dziecięcych rozpoczęła tworzenie i darmowe udostępnianie gier, które umożliwiają przyjemne spędzenie czasu - takie, które nie obciąża przemęczonych rodziców - i jednocześnie prowokuje do określonych zachowań, zwierzeń, przemyśleń...

W POZNAJMY SIĘ pojawiają się pola, na których jest wskazane o czym gracz ma powiedzieć oraz pola pozwalające na pełną swobodę poruszanych tematów. Gracze mają możliwość zadać pytania na które nie ma czasu lub śmiałości w "zwykłym życiu". Pełna rozgrywka trwa ok 15min, jednak nie musicie na tym kończyć. W tej grze nie chodzi o wygraną i kto pierwszy dotrze do mety. Jeśli zauważycie, że dzieciaki mają ochotę na więcej, to po dotarciu na metę ruszajcie w ponowną drogę. Dzięki swobodzie poruszanych tematów każdą runda jest inna i wciąga! 

Jak grać?

  1. pobierz plik zamieszczony pod wpisem
  2. wydrukuj (w pliku jest instrukcja i plansza)
  3. naszykuj kostkę i pionki

Dla młodszych dzieci atrakcją może być ozdobienie planszy, przyklejenie jej na papierze ozdobnym. Możliwości ogranicza tylko wyobraźnia:)

Życzymy mile spędzonego czasu i liczymy, że podzielicie się z nami swoją opinią po skończonej grze!

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl